18.01.2019.
Zerówka na medal

Dnia 28.05.2013 roku w nasze szkole odbył się II Turniej Wolski „Zerówka na medal”. W turnieju brało udział  7 reprezentacji klas „0” szkół wolskich: SP nr 222, SP nr 225, SP nr166, SP nr 148, SP nr 63, SP nr 132 i SP nr 26.

Rywalizacja między najmłodszymi sportowcami przebiegała w atmosferze zabawy i nauki zasad fair play. To już kolejny turniej sportowy gdzie nasi najstarsi uczniowie uczą się organizować imprezy sportowe dla swoich młodszych kolegów.

Współzawodnictwo przebiegało w przyjaznej atmosferze. Sześcioletni zawodnicy wykazali się zdolnością  koncentracji, ogólną  sprawnością oraz umiejętnością współpracy w zespole. Możemy być spokojni o następne pokolenia sportowców, które będą w przyszłości reprezentowały swoje szkoły w rozgrywkach sportowych.

Zmagania najmłodszych dzieci obserwowało liczne grono rodziców oraz dzieci najmłodszych klas szkół wolskich. Nagrody wręczała Inspektor Wydziału Sportu i Rekreacji Dzielnicy Wola p. Jolanta Piątkowska oraz Dyrektor SP 26 p. Paweł Prusik.

Uczniowie najlepszych szkół  otrzymali pamiątkowe koszulki z logo turnieju zakupione przez sponsora. Zespół Sportu i Rekreacji ufundował dla każdego uczestnika słodycze, a dla zwycięzców medale i nagrody rzeczowe. Oto najlepsze szkoły:

I miejsce SP nr 26

II miejsce SP nr 222