22.06.2018.
Dzień Dziecka na Bankowym
Trzy dni po Światowym Dniu Dziecka uczniowie klasy 4a i klas piątych udali się wraz z wychowawcami na Plac Bankowy... Korzystając z zaproszenia Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego spędziliśmy poniedziałkowe przedpołudnie na wspaniałej zabawie. Przygotowane przez organizatorów atrakcje bardzo przypadły do gusty. Mogliśmy pooglądać sprzęt jakim dysponuje Straż Pożarna, poczuć moc policyjnych motocykli oraz wypróbować symulator zderzeń.
Ponadto wraz z Centrum Nauki Kopernik bawiliśmy się w młodych chemików oraz z ratownikami WOPR uczyliśmy się pierwszej pomocy. Część z nas wygrała drobne upominki, a w czasie całej imprezy mogliśmy przenieść się w czasie...odbyliśmy krótką przejażdzkę po Warszawie zabytkowym "ogórkiem"
Szkoda, że Dzień Dziecka jest tylko raz w roku :)