19.01.2019.
Wycieczka klas czwartych
Dnia 20 maja 2013r. uczniowie klasy IVb i IVc mieli okazję  spędzić wspólnie czas na wycieczce szkolnej. Jednodniowy pobyt na terenie Stadniny Koni Wilga obfitował w wiele interesujących atrakcji.

Program rekreacyjno – przyrodniczy zachwycił wszystkich uczniów. Podchody z zadaniami, wykopaliska archeologiczne, wykrywacz metalu czy szukanie skarbu, to tylko niektóre z atrakcji, które zostały dla nas przygotowane przez organizatorów. Czas spędzony wspólnie pozwolił nam odpocząć od ławek szkolnych, a zabawy na świeżym powietrzu oraz spacer po lesie okazały się ciekawą lekcją integracyjną dla uczniów i wychowawców. Deszcze nas ominęły, pogoda nam dopisała, o komarach na szczęście szybko zapomnieliśmy;) Dziękujemy rodzicom za pomysł i pomoc w zorganizowaniu wycieczki!