18.01.2019.
Talent Woli 2013

7 czerwca 2013 roku o godzinie 12.00 w Gimnazjum nr 47 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego przy ul. Grenady 16, odbyła się V uroczysta gala ,,Talent Woli" poświęcona prezentacji dokonań wybitnie uzdolnionych uczniów naszej dzielnicy w czterech kategoriach:  artystycznej, literackiej, sportowej i otwartej.

Organizatorem konkursu był Wydział Oświaty i Wychowania dla Dzielnicy Wola, a współorganizatorem i gospodarzem spotkania Gimnazjum nr 47 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania  Dzielnicy Warszawa Wola, Michał Szczerba – poseł na sejm RP, Członkowie Kapituły, dyrektorzy wolskich szkół, nauczyciele, rodzice oraz uzdolnieni uczniowie.

Uroczysta gala „Talent Woli” nie mogłaby odbyć się bez obecności uczniów naszej szkoły. W tym roku nominacje do tytułu „Talent Woli” otrzymali: Tomasz Winiarek z klasy V b oraz Agnieszka Zakrzewska i Dariusz Kosiński z klasy VI a. Gratulujemy!