18.08.2018.
Bezpieczne wakacje
W dniu 20.06.2013r.w naszej szkole odbył się apel pt. „Bezpieczne wakacje”. Uczniowie wprowadzili nas w radosną atmosferę zbliżających się wakacji.

Nie zabrakło wakacyjnych rad jak bezpiecznie spędzać czas ,unikać zagrożeń i niebezpiecznych sytuacji. Dowiedzieliśmy się o prawidłowych zachowaniach nad wodą, w lesie, podczas zabaw ruchowych. Uczniowie klas 0-III mogli utrwalić  swoje wiadomości  oglądając prezentację „Bezpieczne wakacje”. Apel przygotowały dzieci z klasy IIb, IIa, IIc pod kierunkiem p. Doroty Wójcik. Oprawę muzyczną przygotowała p. Małgorzata Dębińska –Kapsiak.

Druga część apelu poświęcona była podsumowaniu pracy w II semestrze.  Laureatom konkursów pozaszkolnych i szkolnych, zostały wręczone dyplomy i nagrody .Wielu uczniów zostało nagrodzonych. Nagrody i dyplomy zostały ufundowane przez Radę Rodziców . Wszystkich uczniów zachęcamy do aktywnego udziału w konkursach w przyszłym roku szkolnym.