19.01.2019.
Tort u Dyrektora
Już po raz trzeci grupa zdolnych i pracowitych  uczniów naszej szkoły została  zaproszona  na spotkanie z panem Dyrektorem.  Spotkanie - „Ciastko u Dyrektora”-  jest uroczystym poczęstunkiem zorganizowanym przez szkołę, uczniom- laureatom konkursów  przedmiotowych, artystycznych,  turniejów i zawodów sportowych.

Ta niecodzienna, uroczysta  wizyta  dzieci u kierownictwa naszej  szkoły,  odbywa się systematycznie   -  od roku 2011- zawsze w czerwcu, tuż przed zakończeniem roku szkolnego. Nasza szkoła jest podmiotem programu Wars i Sawa, którego jednym z zadań jest praca z uczniem zdolnym.   Wszystkie dzieci zaproszone na to spotkanie są laureatami konkursów o randze co najmniej dzielnicowej , na które to konkursy przygotowani i skierowani zostali przez nauczycieli naszej szkoły. Wśród zaproszonych uczniów są zwycięzcy zespołowi (reprezentujący zespoły muzyczne –chóralne, sportowe-  akrobatyczne, siatkarskie, koszykarskie, piłki ręcznej), jak i  indywidualni uczniowie (konkursy recytatorskie, polonistyczne,  językowe, matematyczne, plastyczne czy sprawdzające  poziom wiedzy  biblijnej).

Na spotkaniu  pan Dyrektor gratulował zwycięzcom wysokich wyników naukowych, artystycznych i sportowych . My również  gratulujemy tego  wyróżnienia i  … oczekując na laureatów w przyszłym roku zapraszamy do obejrzenia zdjęć  w naszej galerii.