18.01.2019.
Zielona Szkoła w Wildze
Koniec roku szkolnego przyniósł klasom Va i VI a trzydniowy wypad do miejscowości Wilga położonej niedaleko Warszawy. Opiekunami wycieczki były trenerki Magda oraz Jola, a także p. Rafał. Bliskość lasu i świeże powietrze pomogła zapomnieć nam o zgiełku miasta. Co prawda komary dały nam się we znaki... ...jednak mimo setek ukąszeń stwierdziliśmy wszyscy, że wyprawa była SUPER !!! Doskonale zorganizowane zajęcia nie pozwalały nam się nudzić. Na początku był spacer po okolicy, potem zajęcia z survivalu. Uczyliśmy się budować tratwy i szałasy. Wiązaliśmy węzły, rozpalaliśmy ognisko, na którym potem upiekliśmy kolację :)
Drugi dzień był dniem próby wytrzymałości. Tylko my, las i oczywiście komary. Kilkukilometrowy podchody z szyframi i zadaniami strasznie przypadły nam do gustu. Później zawody sportowe, jazda konna i dyskoteka.
Ostatniego dnia bawiliśmy się w poszukiwaczy skarbu i trenowaliśmy celność strzelając z łuku. Finalnym momentem była przejażdżka bryczką. Po powrocie wszyscy mówili jednym głosem, że nie był to czas stracony. Polecamy wszystkim okolice Wilgi. Przepiękne lasy pełne jagód i poziomek oraz mnóstwo miejsca na zabawę.
 


Reklama:klimatyzacja