19.08.2018.
II miejsce w punktacji ogólnej szkół w XLVI Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży
24 czerwca 2013 r. odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół Dzielnicy Wola m.st. Warszawy w roku szkolnym 2012/2013 w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.  Systemem współzawodnictwa sportowego objęte są dzieci i młodzież ze wszystkich wolskich szkól. Tegoroczne podsumowanie WOM odbyło się w Gimnazjum nr 47 w Warszawie przy ul. Grenady 16.  Były puchary, nagrody i listy gratulacyjne dla najlepszych szkół, nauczycieli i uczniów. W punktacji ogólnej szkól w XLVI Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży nasza szkoła zajęła II miejsce. Nagrody i listy gratulacyjne za wybitne osiągnięcia sportowe otrzymali uczniowie naszej szkoły: Aleks Ślezankiewicz i Oliwia Jakóbowicz z klasy VI a oraz Weronika Sadowska z klasy IV a. Nagrodę I i III stopnia we współzawodnictwie sportowym nauczycieli szkół podstawowych dzielnicy Wola otrzymały: Jolanta Górska i Magdalena Hulak. Gratulacje!!!