21.08.2018.
Dzień Papieski
11.10.2013 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Papieski... Dzieci wraz z Dyrekcją, nauczycielami i zaproszonymi gośćmi na czele z ks. proboszczem Robertem Branickim zebrali się na sali gimnastycznej. Spotkanie odbyło się w dwóch grupach: klasy starsze o godz. 9.00, młodsze zaś godzinę później.
Program uroczystości rozpoczął się od przestawienia prezentacji multimedialnych pt. "Jan Paweł II i dzieci". Autorkami prezentacji były Kasia Szkil i Emilia Smolarczyk. Następnie wszyscy mogli wysłuchać montażu słowno- muzycznego w wykonaniu uczniów klas: 6a i 5a oraz chóru "Miedziane nutki" pod batutą p. Małgorzaty Dębińskiej- Kapsiak.
Całą uroczystość zwieńczył wzruszający moment zapalenia serduszka- w podziękowaniu za całą posługę Ojca Świętego.