21.06.2018.
Dzień brytyjski na stołówce
W piątek 25 października w naszej stołówce panowała niezwykła atmosfera... W ramach rocznego projektu o tematyce europejskiej, klasa 6 a pod kierunkiem wychowawcy p .Tyburskiego przygotowała niezwykłą oprawę piątkowego "lunchu" :-) Każdy z uczniów był zaskoczony tym, co zobaczył na szkolnej stołówce.
Profesjonalna obsługa kelnerska, tradycyjne dania kuchni brytyjskiej ( krem pieczarkowy, fish & chips, coleslaw, Earl Grey tea), a jakby tego było mało, uczniowie klas 0-3 mogli wziąć udział w losowaniu nagrody specjalnej. Dodatkowo każdy pracownik szkoły, który tego dnia zagościł na stołówce otrzymywał w prezencie angielską herbatkę i specjalnie upieczone na tą okazję ciastko cynamonowe.
Dziękujemy serdecznie całej obsłudze stołówki za przygotowanie pysznego posiłku !!! Uczennicom klasy 6 a za obsługę sali oraz przygotowanie reklamy.
W ramach projektu, w kolejnych miesiącach, kolejne klasy będą wykazywały się wiedzą na temat kuchni krajów UE. Z niecierpliwością wyczekujemy tego dnia!!!