18.08.2018.
Otrzęsiny klas IV
TAK! Wreszcie odbyły się Otrzęsiny!!! W czwartek, 28 XI, przyjęliśmy do grona „Starszaków” uczniów klas czwartych.

Zanim tak się stało, musieli oni wykonać zadania, za które komisja sędziowska przyznawała punkty:

1)       Picie mleka z miseczki, bez pomocy rąk

2)       „Mumia” – owijanie papierem toaletowym wybranego czwartoklasistę (zadanie na czas)

3)       „Kalambury”

4)       Odpowiadanie na podchwytliwe ;-) pytania

5)       Karmienie z zasłoniętymi oczami

6)       Taniec z balonem (w parach)

7)       WYCHOWAWCA: rozpoznawanie ucznia (z zasłoniętymi oczami)

Klasy IV a i IV b rywalizowały o tytuł „Super klasy”. Puchar, oraz nagrodę ufundowaną przez Samorząd Uczniowski otrzymali czwartoklasiści „A”. Serdeczne gratulacje i pochwały za waleczność należą się również czwartoklasistom „B”!!!

To nie był koniec atrakcji tego wieczoru. Po Otrzęsinach odbyła się dyskoteka andrzejkowa, na którą wielu uczniów czekało J Impreza była inna niż te do tej pory! Razem z uczniami i nauczycielami J, w rytm muzyki, „tańczyły” kolorowe światła z kuli dyskotekowej, które stworzyły niesamowity klimat. Światła i dymnicę ufundowała Rada Rodziców. Serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Otrzęsin na naszej stronie na Facebook: Samorząd Uczniowski Sp-26