18.08.2018.
GDY SIĘ CHRYSTUS RODZI...
...pod tym tytułem dn.20.12.2013r w piątek byly przedstawione Jasełka w dwóch grupach: o godz.8.30 - dla kl. "0"-III godz.10.00 - dla kl.. IV - VI.

Na przedstawieniu byl obecni zaproszeni goście, z parafii św. A.Orione ks. proboszcz Robert i ks.Zbigniew, Kombatanci oraz rodzice. Jasełka przedstawili uczniowie klas III, którzy prawdę o Bożym Narodzeniu przekazali nam bardzo żywo. Uczniowie świetnie zagrali swoje role. Na szczególne wyróżnienie zasługują: Michał - Pasterz, Adam - Herod, Ola -Diabełek, którzy jak prawdziwi aktorzy, gestem, słowem i mimiką przybliżyli widzom grane przez siebie postacie. Chór pod kierunkiem p. Małgosi Dębińskiej ubogacił je kolędami. Dekorację wykonała p. Ania Żelechowska.

Na koniec aktorzy zostali nagrodzeni brawami i podziękowaniami od Ks. Proboszcza i Dyrekcji. Ksiądz Proboszcz złożył życzenia świąteczne całej społeczności szkolnej, Jaselka będą jeszcze odegrane w parafii św. A. Orione i dla osób starszych.