18.06.2018.
"Wars i Sawa" znów w naszych rękach
28 października 2013 r. w Centrum Nauki Kopernik zostały wręczone przedłużenia Certyfikatu Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA. Nasza szkoła znalazła się wśród 44 szkół z I edycji Programu/ z 2010r./, którym zostały przyznane te zaszczytne wyróżnienia.

Posiadanie przedłużonego przez Kapitułę Certyfikatu " Wars i Sawa" to wielkie wyróżnienie dla naszej szkoły, ale także zobowiązanie do ciągłej pracy nad efektywnym wspieraniem rozwoju uczniowskich pasji i uzdolnień. Nasza szkoła jako jedna z dwóch wolskich szkół otrzymała przedłużenie. Jest to wyróżnienie dla wszystkich naszych nauczycieli, którzy dokładają wszelkich starań, by umożliwić dzieciom i młodzieży rozwój talentów i zdolności, a także dla uczniów uzdolnionych, którzy nie marnują swojego potencjału i dążą do ciągłego rozwoju. Gratulacje!!!