23.10.2018.
Dzień Babci i Dziadka w zerówkach

Mimo, że mamy styczeń, który jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni wyjątkowe, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. Jest  to święto naszych kochanych babć i dziadków.

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 24.01.2014r w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wszystkie zerówki zorganizowały wspólne przyjęcie dla swoich dziadków. Dzieci z oddziałów przedszkolnych rozbawiły swoich dziadków swoim śpiewem, tańcem, recytowaniem wierszy oraz graniem na instrumentach.

Atmosfera tej uroczystości była wspaniała. Dzieci podziękowały swoim dziadkom za wspólnie spędzone chwile małymi, własnoręcznie zrobionymi upominkami. Uroczystość zakończyła się wspólnymi życzeniami, ogromnymi oklaskami dla dziadków oraz całusami.