23.10.2018.
Dyskoteka karnawałowa klas IV-VI
11 lutego b.r. uczniowie z klas starszych bawili się na dyskotece karnawałowej, zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski.

W trakcie dyskoteki wybrano najlepszą trójkę w konkursie na najciekawszy strój karnawałowy. Ocenie nie podlegały stroje wypożyczone lub zakupione. Stroje można było wykonać wykorzystując między innymi: różnorodne materiały, ozdoby i akcesoria pasmanteryjne, koraliki, piórka, stare kapelusze, sukienki, szale, chusty,  itp. Dopełnieniem muzyki był sprzęt oświetleniowy i sprzęt do efektów specjalnych, który nadał wyjątkowy i niepowtarzalny charakter dyskotece. Dziękujemy Radzie Rodziców, która sprzęt zakupiła.

Tego samego dnia, podczas trwania dyskoteki, Samorząd Uczniowski zorganizował kawiarenkę. Liczyło się każde, nawet najmniejsze wsparcie, które tym razem przeznaczono na pomoc dla Przemka, naszego młodszego kolegi z zerówki. Dziękujemy darczyńcom.

Więcej na stronie samorządu uczniowskiego na Facebook.