21.06.2018.
Apel podsumowujący I semestr

I semestr roku szkolnego 2013/2014 już za nami. 14 lutego, w piątek, odbył się apel podsumowujący I semestr dla klas IV – VI. Z uczniami spotkał się pan Dyrektor, który pogratulował  wyróżniającym się w nauce i sporcie, laureatom konkursów szkolnych i pozaszkolnych oraz członkom Samorządu Uczniowskiego, zaangażowanych w życie szkoły.

Ostatniego dnia przed feriami, Pan Dyrektor życzył wszystkim śnieżnych i mroźnych ferii oraz aktywnego wypoczynku.

Warto nadmienić, iż miniony semestr obfitował w wielu laureatów konkursów na różnych szczeblach.
Odnosiliśmy sukcesy m.in w:
- dzielnicowym konkursie polonistycznym
- warszawskim konkursie językowym
- mistrzostwa Woli w mini piłce ręcznej oraz mini piłce siatkowej
- warszawskich konkursach artystycznych (muzyka i plastyka)
- konkursach i zawodach wewnątrzszkolnych m. in z języka polskiego, angielskiego, muzyki, przyrody i wf

Mamy nadzieję, że drugi semestr będzie równie obfity w sukcesy. Czekamy z niecierpliwością !!!