22.10.2018.
3c na gali konkursu "Mam 6 lat"
Dnia 12.03.2014r. zostaliśmy zaproszeni na  Finałową Galę Wojewódzkiego  etapu regionalnego III. edycji konkursu Ministra Edukacji Narodowej „Mam 6 lat”.

W uroczystości, która odbyła się w Teatrze Stanisławowskim w Starej Pomarańczarni, wzięli udział - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 26 Pan Paweł  Prusik wraz z uczniami klasy 3c.

Na wstępie został odczytany list od Minister Edukacji Narodowej- Pani Joanny Kluzik-Rostkowskiej, która dziękowała uczestnikom i organizatorom za udział i przygotowanie konkursu. Wysłuchaliśmy wystąpienia gospodarza spotkania, Mazowieckiego Kuratora Oświaty- Pana Karola Semika.

Specjalnie z myślą o najmłodszych został przygotowany pokaz iluzjonisty Marcina Laskowskiego, który przeniósł dzieci w świat rozrywki i edukacji przez zabawę. Jola i Amanda z klasy 3c przez chwilę były asystentkami Czarodzieja.

Na zakończenie wręczono nagrody laureatom.

Po części oficjalnej zostaliśmy zaproszeni na poczęstunek .

Miło będziemy wspominać ten dzień.