18.06.2018.
Pierwszy dzień wiosny

Jeszcze niedawno śpiewaliśmy "Hu, hu, ha, nasza zima zła", a tu wielkimi krokami zawitała do nas wiosna. Nareszcie! 21 marca w naszej szkole obchodziliśmy PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY.  Całą imprezę zorganizował MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI.

Jak co roku uczniowie naszej szkoły pokazali, że to szczególne święto można spędzić inaczej niż pójść na wagary. W radosnych nastrojach uczniowie „wyszli z ławek”, by bawić się wspólnie z nauczycielami. Dzieci z klas I-III miały za zadanie przygotować wiersz lub wiosenną piosenkę. Dzieci wykazały się pomysłowością i talentem. Wytworzyła się szczególna festiwalowa atmosfera. Uczniowie chętnie włączali się do wspólnego śpiewania. Szkoda, że taki dzień zdarza się tylko raz w roku .