18.01.2019.
Wiwat maj, 3 maj !!!

30 kwietnia 2014 roku. mieliśmy okazję uczestniczyć w wyjątkowym apelu z okazji rocznicy uchwalenia konstytucji 3 maja.

Uczniowie klas IV i VI po kierunkiem p. Iwony Chruściel, p. Anny Kozłowskiej  i p. Ewy Ziejewskiej przedstawili w niezwykle wzruszający sposób historię naszej ojczyzny  i przenieśli nas w XVIII wiek, kiedy to podpisano konstytucje.

Spektakl uświetnił występ chóru pod kierunkiem p. Małgorzaty Dębińskiej - Kapsiak, który wprowadził nas w atmosferę refleksji, a dekoracje i stroje przygotowane przez p. Annę Żelechowską sprawiły, że wszyscy czuliśmy się jak na wspaniałej lekcji historii.

Przedstawienie pt.:  Wiwat maj, 3 maj przypomniało nam historię uchwalenia konstytucji 3 maja.

Na zaproszenie uczniów i nauczycieli przygotowujących przedstawienie przybyli również Kombatanci ze Zgrupowania AK Chrobry II.