19.03.2019.
W dniach 26, 27, 28 maja 2014 roku w Naszej Szkole odbył się XV Otwarty Turniej Piłki Mini Siatkowej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola m. st. Warszawy. Turniej ten po 4 letniej przerwie powrócił do naszej szkoły w nowej formule. To szkolne widowisko sportowe idealnie wpisuje się w Projekt systemu szkolenia siatkarskiego „Wolska siatkówka” – „od malucha do seniora”.

Już najmłodsza młodzież interesuje się siatkówką i pragnie rywalizacji, dlatego rozgrywki siatkarskie odbyły się w trzech poziomach wiekowych: klas czwartych, piątych i szóstych w kategorii dziewcząt i chłopców.

Tradycyjnie, organizatorzy starają się nadać zawodom odpowiednią oprawę zapraszając na otwarcie władze dzielnicy. W tym roku swoją obecnością zaszczycili nas: Pracownik Zespół Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Wola p. Jolanta Piątkowska oraz Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Wola p. Bartosz Kusior. Fundatorem pucharów i medali dla zwycięzców oraz słodyczy i napojów dla wszystkich uczestników był Zespół Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Wola.

W majowym turnieju brało udział 130 młodych sportowców: 17 zespołów dziewczęcych i 16 zespołów chłopięcych. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku Turniej będzie cieszył się jeszcze większą popularnością.

Wśród dziewcząt najlepsze okazały się zawodniczki:

w kategorii klas 4 - SP Nr 139

w kategorii klas 5 - SP Nr 26

w kategorii klas 6 - SP Nr 238

Wśród chłopców we wszystkich kategoriach wiekowych najlepsi byli zawodnicy SP 26.

Wszystkim zawodnikom i trenerom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów !!!