24.03.2019.
Tort u Dyrektora
W piątek 13 VI 2014 grupa zdolnych i pracowitych  uczniów naszej szkoły została  zaproszona  na spotkanie do Pana Dyrektora na   uroczysty  poczęstunek zorganizowany  młodym laureatom konkursów  przedmiotowych, artystycznych,  turniejów i zawodów sportowych.

Nasza szkoła,  tuż przed zakończeniem roku szkolnego   promuje między innymi w ten niecodzienny sposób, pracowitych oraz zdolnych uczniów uzyskujących ponadprzeciętne wyniki w konkursach o randze co najmniej dzielnicowej. Wśród zaproszonych są zwycięskie zespoły uczniowskie (reprezentują  sport:  akrobatyka i gry zespołowe,  muzykę: - chór szkolny), jak i  indywidualni uczniowie (konkursy recytatorskie, językowe, matematyczne, plastyczne).

Na spotkanie zostało zaproszonych 60 uczniów. Gratulujemy.