19.03.2019.
Vc w Teatrze Szóste Piętro

Dnia 13 czerwca 2014r. (piątek) uczniowie klasy Vc wraz z wychowawczynią byli w Teatrze 6.pięto na spektaklu "Bromba w sieci".

Autorem i reżyserem przedstawienia jest Maciej Wojtyszko, reżyser, dramaturg i autor arcyciekawych książek o rezolutnej Brombie, która od kilku już pokoleń bawiąc uczy, zadaje ciekawe pytania i rozwija dziecięcą wyobraźnię.

"Bromba w sieci" to spektakl o przyjaźni, odwadze i pytaniach bez odpowiedzi, które jednak warto zadawać. A przede wszystkim o tym, co należy robić,  żeby spotkanie ze współczesnym technologicznym światem sprawiało nam radość i jak zdrowy rozsadek oraz logika pomagają ustalić właściwe granice między tym, co powinniśmy wiedzieć, a tym, co powinniśmy czuć.

Dziękujemy Rodzicom z kl. Vc za wsparcie i zakup biletów dla wszystkich uczniów tej klasy. Teatr kochamy i z niecierpliwością czekamy na kolejne wyjścia... już po wakacjach!:)