23.09.2018.
Podsumowanie XLVII Dzielnicowej Warszawskiej Olimpiady Młodzieży
17 czerwca 2014 r. w Gimnazjum nr 47 w Warszawie przy ul. Grenady 16 odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół Dzielnicy Wola m.st. Warszawy w roku szkolnym 2013/2014 w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Puchary, nagrody i listy gratulacyjne najlepszym szkołom, nauczycielom i uczniom wręczał Pan Marek Sitarski  Z-ca Burmistrza Dzielnicy Wola m.st. Warszawy, Pan Wiesław Kwiatkowski Kierownik Zespołu Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Wola m.st. Warszawy oraz Pan Bartosz Kusior Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy dla Dzielnicy Wola.

W punktacji ogólnej szkól w XLVII Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży nasza szkoła zajęła III miejsce. Nagrody i listy gratulacyjne za wybitne osiągnięcia sportowe otrzymali uczniowie naszej szkoły: Zuzanna Wojtas z klasy IV a i Karolina Mejer z klasy VI b. Nagrodę I i III stopnia we współzawodnictwie sportowym nauczycieli szkół podstawowych dzielnicy Wola otrzymały: Jolanta Górska i Magdalena Hulak. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!