24.03.2019.
Zakończenie roku 2013/2014
Po całym roku wytężonej nauki szkolnej przyszedł czas na odpoczynek. 27 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2013/2014. Uczniowie wraz z rodzicami, nauczyciele i goście spotkali się, by pożegnać miniony rok szkolny i powitać wakacje. Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody, a ich rodzice – listy gratulacyjne. Sportowcy – akrobaci oraz siatkarze, a także dzieci z zespołu „Miedziane nutki” również zostali docenieni za godne reprezentowanie naszej szkoły w zawodach i konkursach – otrzymali dyplomy i słodkie nagrody. Pani dyrektor Beata Ciemięga oraz Pan dyrektor Paweł Prusik, przewodnicząca Rady Rodziców pani Anna Zasim – Skalska, kombatant pan Janusz Zakrzewski ze zgrupowania AK „Chrobry II” , a także ksiądz proboszcz parafii pw. „Św. Alojzego Orione” wygłosili do zebranych krótkie przemówienia, w których podsumowali pracę uczniów  i nauczycieli, podziękowali za trud włożony w wychowanie młodego pokolenia i za współpracę. Życzyli wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji.

Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli, czuli letnią atmosferę zbliżających się wolnych dni.