19.03.2019.
Ślubowanie klas pierwszych
Bardzo ważnym wydarzeniem dla najmłodszych uczniów naszej szkoły było ślubowanie. Uroczystość ta odbyła się 14 października 2014 r. i z pewnością na długo zapadnie w pamięci dzieci klas pierwszych i ich rodziców. Pasowanie na ucznia jest wielkim przeżyciem i momentem, od którego dziecko staje się pełnoprawnym członkiem społeczności uczniowskiej. Dzieci z klasy pierwszej oraz ich koledzy i koleżanki ze starszych klas przedstawiły przygotowany program artystyczny. Z wielkim przejęciem recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Po części artystycznej pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie. Symboliczne pasowanie na ucznia odbyło się poprzez gest dotknięcia każdego malucha wielkim, kolorowym ołówkiem. Po zakończeniu oficjalnej uroczystości uczniowie klas I a, I b i I c wraz z wychowawczyniami oraz rodzicami udali się do swoich sal na słodki poczęstunek. Życzymy wszystkim uczniom klas pierwszych wytrwałości i cierpliwości w podejmowaniu wyzwań edukacyjnych, a także wielu radości i uśmiechu każdego dnia spędzonego w naszej szkole.