18.06.2018.
Chroń Ziemię- segreguj odpady!
Dn.23 października uczniowie kl.VI a pod opieką nauczycielki plastyki wzięli udział w happeningu zachęcającym mieszkańców Woli do segregowania odpadów. Klasa podzielona na grupy zadaniowe przeszła ulicami w pobliżu szkoły, niosąc plakaty,projekty barwnych,różnorodnych pojemników na odpady .Dźwięki trąbki skutecznie zwracały uwagę przechodniów na hasła plakatów.Grupa reporterska przeprowadzała wywiady z mieszkańcami sprawdzając ich wiedzę na temat segregacji śmieci, możliwości technicznych jakie posiadają w swoich blokach i kamienicach,a także pytając o uwagi i spostrzeżenia.Większość przechodniów bardzo chętnie rozmawiała z uczniami,widząc potrzebę takich akcji,chwaląc pomysły na pojemniki i zaangażowanie młodzieży.Chroń Ziemię- segreguj odpady!