21.10.2018.
Dzielnicowy Konkurs Piosenki "Jem zdrowo, więc żyję kolorowo"
W dniu 6 listopada 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 222 im. Jana Brzechwy odbyły się międzyszkolne eliminacje Dzielnicowego Konkursu Piosenki pod hasłem "Jem zdrowo, więc żyję kolorowo". Zadanie konkursowe polegało na ułożeniu tekstu piosenki o tematyce związanej ze zdrowym odżywianiem i sportowym trybem życia oraz wykonaniu jej do wybranej melodii. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: klas I-III oraz klas IV-VI. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły wokalno- taneczne: dziewczęta z kl. III B i VI B, przygotowane pod kierunkiem p. Justyny Uchrońskiej. W kategorii klas I-III zespół w składzie : Wiktoria Francuz, Sandra Flak, Matylda Godlewska, Zuzanna Kasparewicz, Julia Kujan, Joanna Nosal, Aleksandra Pakulska, Natalia Żero zajął I miejsce. Piosenkę zatytułowaną "Przepis na zdrowie" laureatki zaprezentują dnia 14 listopada 2014 r. podczas Wolskiego Dnia Zdrowego Żywienia. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!