18.01.2019.
Rozgrywki sportowe "Od zabawy do sportu"
W listopadzie jak co roku braliśmy udział w sportowych rozgrywkach w ramach programu "Od zabawy do sportu". Dzieci z klas II-IV świetnie poradziły sobie w półfinałach i dzięki temu zostaliśmy zakwalifikowani do finałów dzielnicowych, które odbyły się w dniu 13 listopada. Tym razem "trzynastka" okazała się szczęśliwa. Mimo ciężkiej rywalizacji dzieci z naszej szkoły okazały się najlepsze, zdobyły I miejsce i będą reprezentować dzielnicę Wola na kolejnym warszawskim etapie w dniu 3 grudnia. Zawody uatrakcyjniły występy clownów, które wzbudziły zachwyt nie tylko u młodszej, ale również starszej części widowni (opiekunów i rodziców). Falę emocji podsyciła konkurencja dla nauczycieli, którym z całego serca kibicowały dzieci. Oprócz rozgrywek sportowych odbyła się również konkurencja z wiedzy dotycząca wiadomości o Unii Europejskiej. Szczęście dzieci zostało dopełnione wspaniałymi nagrodami: każdy uczestnik otrzymał grę edukacyjną, dyplom i medal. Dla szkoły dzieci zdobyły puchar, dyplom i nagrody rzeczowe, m.in. zegar. Trzymajcie za nas kciuki w dniu 3 grudnia!