21.06.2018.
Dzień pluszowego misia
W dniu 25 listopada 2014 r. odbył się apel z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Część artystyczną przygotowała p. Magdalena Przychodzeń wraz z p. Małgorzatą Lewandowską oraz przedstawicielami MAŁEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO z klasy 3a i 3b.
Uczniowie poznali historię pluszowego misia. Zostali też zapoznani z najpopularniejszymi misiami, bohaterami książek i bajek telewizyjnych.
W trakcie prezentacji multimedialnej prowadzony był konkurs muzyczny: „Jaka to melodia?” polegający na rozpoznawaniu utworów z najpopularniejszych bajek telewizyjnych, których bohaterami są misie. Dzieci nauczyły się również zabawy ruchowej ze śpiewem: „Ja jestem niedźwiadek” oraz zaprezentowały swoje ulubione misie, które przyniosły w tym dniu do szkoły.
Na zakończenie uczniowie dostali kolorowanki i krzyżówki związane tematycznie z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia.