19.01.2019.
Sukcesy naszych uczennic
W dniu 12 grudnia 2014 roku delegacja naszej szkoły, z Panem Dyrektorem na czele, wzięła udział w uroczystych obchodach 50. rocznicy nadania Szkole Podstawowej nr 234  imienia Juliana Tuwima.

W gali wzięli udział przedstawiciele władz oświatowych dzielnicy, dyrektorzy wolskich placówek oświatowych i wielu zaproszonych gości.

Dla naszych uczniów udział w tych uroczystościach był tym donioślejszy, że zostali oni laureatami Dzielnicowych Konkursów:

·       Recytatorskiego „Wiersze Juliana Tuwima”: Weronika Smolarczyk, uczennica klasy 4 a, zajęła I miejsce w kategorii klas 4 – 6, a Joanna Nosal z 3b zajęła II miejsce w kategorii klas 1 – 3;

·         Wiedzy o Julianie Tuwimie i jego twórczości: Jaonna Nosal, uczennica klasy 3 b, zajęła II miejsce w kategorii klas 3 – 4.

Gratulujemy uczennicom oraz nauczycielom - polonistom, którzy przygotowali dziewczynki do konkursów!

Na podkreślenie zasługuje fakt, że Weronika Smolarczyk brawurowo recytowała na gali wiersz Juliana Tuwima „O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci”.