18.01.2019.
Zima w mieście 2015

Podczas ferii zimowych od 19 do 30 stycznia 2015 roku w naszej szkole organizowana była akcja „Zima w Mieście”. Hasłem przewodnim naszych działań edukacyjnych i twórczych była „Zima na Świecie”. Uczniowie poznawali uroki zimy na wszystkich kontynentach, przygotowywali ciekawe prezentacje multimedialne, pokazy taneczne, a nawet pokaz mody zimowej.

Dzieci spędzające ferie w naszej szkole nie miały czasu na nudę!

Uczniom zaoferowano bogaty program zajęć rekreacyjno – sportowych, edukacyjnych i kulturalnych. Uczestniczyli pod opieką wychowawców w zajęciach czytelniczych, teatralnych, tanecznych i plastycznych w wolskich bibliotekach i domach kultury. Brali udział w spektaklach teatralnych, słuchali muzyki klasycznej podczas audycji w ramach Dziecięcych Ogrodów Muzycznych, brali udział w lekcjach muzealnych w Muzeum Sportu i Turystyki. Okazją do doskonalenia umiejętności poruszania się po drogach były zajęcia  przygotowane przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji. Dzieci oglądały nowości filmowe w Multikinie, a także bawiły się w Centrum Zabawy „Eldorado”. Uczestnicy doskonalili swoje umiejętności pływackie podczas zajęć na Pływalni „Nowa Fala”.

Uczniowie korzystali z bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej.

Dzieci spędziły ferie w naszej szkole twórczo i aktywnie!