19.06.2018.
Nasze sukcesy

Miło nam poinformować o sukcesach uczniów naszej szkoły biorących udział w konkursach pozaszkolnych.

Matylda Godlewska z klasy 3 b zajęła III miejsce w Dzielnicowym Konkursie na fraszkę profilaktyczną promującą zdrowy tryb życia ogłoszonym przez Urząd Dzielnicy Wola, którego głównym celem było ,,propagowanie optymizmu, życzliwości i uśmiechu w życiu codziennym”. Jury, w skład którego weszły córka, wnuczka i prawnuczka Jana Sztaudyngera  wybierało najlepsze prace spośród 275 utworów napisanych przez 113 autorów. A oto zwycięska fraszka:

,,Do życia”

Chipsy i seriale fajne są, ale

Zdrowia i energii nie przynoszą wcale.

Sandra Flak z klasy 3 b zdobyła I miejsce, a Joanna Nosal z klasy 3 b  II miejsce w Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim ,,Polska , moja Ojczyzna”.

Joanna Nosal z klasy 3 b zajęła II miejsce w Dzielnicowym Konkursie Literackim Wiedzy o Julianie Tuwimie i jego utworach dla uczniów klas III-IV i II miejsce w Międzyszkolnym Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim ,,Wiersze Juliana Tuwima”. Uczniowie przygotowywali się do konkursów pod opieką pani Małgorzaty Łucyk. Laureatom gratulujemy i życzymy jeszcze wielu sukcesów.