22.10.2018.
Dzień promocji szkoły
W walentynkowe, sobotnie przedpołudnie- 14 lutego w naszej szkole odbył się dzień promocji. Tym razem myślą przewodnią imprezy był pokaz talentów.
Na początku wszystkich gości przywitał Pan Dyrektor, który gorąco zachęcał do zwiedzania szkoły. Pani Kierownik świetlicy zachęcała do zapisu, a Pani Pedagog mówiła o potrzebach uczniów i rodziców w czasie przekraczania progu szkoły.
Po części oficjalnej zebrani mieli okazję zapoznać się z multimedialną prezentacją o szkole, przygotowaną przez uczennice klas szóstych. Następnie pochwaliliśmy się talentami: były recytowane wiersze, pokazy akrobatyczne, sprawdziliśmy się w doświadczeniach chemicznych oraz posłuchaliśmy chóru i małych anglistów.
Po gali wszyscy goście udali się na zwiedzanie szkoły oraz wzięli udział w pikniku rodzinnym na sportowo.