19.01.2019.
Wyjścia edukacyjne klasa 1c

23 lutego 2015r. wybraliśmy się do Teatru Capitol na spektakl pt. „Piotruś Pan”.

Piotruś Pan rządzi Nibylandią – fikcyjną wyspą, do której udają się dzieci, i z której przybywają. Nibylandia jest  krainą  Wiecznego Dzieciństwa, Marzeń i Wyobraźni. Trafiają tam dzieci, które posiadają wiarę, tak zwani Wybrańcy Piotrusia.

Ilu dorosłych marzyło, by choć przez chwilę znów poczuć się dzieckiem? Ile dzieci chciało, choć przez minutę stać się dorosłym? Kto choć raz w życiu nie zapragnął latać? Gdzie jest Nibylandia? My to już wiemy ponieważ obejrzeliśmy kolorowo- muzyczno-fantastyczny spektakl „Piotruś Pan”.

25 lutego 2015r. byliśmy na wystawie pt. „Wykopalisko Wiedzy” w Centrum Handlowym Wola Parku. Oglądając modele prastarych dinozaurów, cofnęliśmy się w czasie i przenieśliśmy do świata prehistorii. Wystawę zwiedzaliśmy z przewodnikiem, który na zakończenie pozwolił nam pobawić się w archeologów. Odkopywaliśmy szkielet dinozaura. Każdy uczestnik wycieczki otrzymał figurkę dinozaura.