22.06.2018.
Dzielnicowy konkurs recytatorski prozy i poezji wojennej

17 marca 2015 r. w naszej szkole odbył się finał DZIELNICOWEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO POEZJI I  PROZY WOJENNEJ.

Do ostatecznej rywalizacji stanęło 20 uczniów z klas IV-VI reprezentujących 7 wolskich  szkół podstawowych.

Komisja konkursowa oceniała oratorskie występy pod kątem: doboru repertuaru, pomysłowości interpretacji, ekspresji wypowiedzi, umiejętności nawiązania kontaktu     z odbiorcą, dykcji oraz opanowania tekstu. Po wysłuchaniu  recytacji jury wyłoniło zwycięzców:

I miejsce            Weronika Smolarczyk     SP 26

Patryk Gajewski    SP 236

II miejsce          Aleksandra Donarska    SP 139

Damian Wasilewski     SP 26

III miejsce        Oliwia Synowiec    SP 139

Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe, zaś wszyscy uczestnicy konkursu z nauczycielami prowadzącymi pamiątkowe dyplomy. Zwycięzcy wystąpili 20 marca 2015 r.  na uroczystej gali z okazji 25-lecia nadania Szkole Podstawowej nr 26 w Warszawie imienia Mirosława Biernackiego.