23.03.2019.
Spotkanie z rodzicami przyszłych pierwszoklasistów
12 maja 20015 r. rodzice nowoprzyjętych uczniów naszej szkoły mieli okazję spotkać się z dyrekcją, nauczycielami i pedagogiem szkolnym. Rozmowy dotyczyły podręczników, zeszytów ćwiczeń, wyprawki ucznia, a także organizacji dnia – przebiegu zajęć w klasie pierwszej i w oddziale przedszkolnym. Wyczerpujących odpowiedzi na pytania udzielały panie Bogumiła Okońska, Beata Brodala oraz Małgorzata Łucyk – wychowawczynie przyszłorocznych klas pierwszych i oddziału przedszkolnego. Pani Jolanta Górska zaznajomiła rodziców ze specyfiką zajęć w klasie sportowej (zwiększona liczba godzin wf). Rodzice dowiedzieli się też jakie zajęcia pozalekcyjne oferuje szkoła, jak dzieci  spędzają czas po lekcjach. O pracy świetlicy i stołówki szkolnej opowiedziała  kierownik pani Jolanta Władzińska. Pedagog szkolna pani Irena Pych poinformowała o pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Wiele  wskazówek i niezbędnych informacji przekazał dyrektor Paweł Prusik, który  na zakończenie zaprosił rodziców wraz z dziećmi do odwiedzenia szkoły w czerwcu w czasie dnia otwartego.