18.01.2019.
Zerówka na medal

Dnia 14.05.2015 roku w nasze szkole odbył się IV Turniej Wolski „Zerówka na medal”.

W turnieju brało udział  8 reprezentacji klas „0” szkół wolskich: SP nr 222, SP nr 225, SP nr166, SP nr 148,

SP nr 63, SP nr 132, SP nr 236 i SP nr 26.

Rywalizacja między najmłodszymi sportowcami przebiegała w atmosferze zabawy i nauki zasad fair play. To już kolejny turniej sportowy gdzie nasi najstarsi uczniowie uczą się organizować imprezy sportowe dla swoich młodszych kolegów.

Współzawodnictwo przebiegało w przyjaznej atmosferze. Pięcioletni zawodnicy wykazali się zdolnością  koncentracji, ogólną  sprawnością oraz umiejętnością współpracy w zespole. Możemy być spokojni o następne pokolenia sportowców, które będą w przyszłości reprezentowały swoje szkoły w rozgrywkach sportowych.

Zmagania najmłodszych dzieci obserwowało liczne grono rodziców oraz dzieci najmłodszych klas szkół wolskich. Nagrody wręczał Dyrektor SP 26 p. Paweł Prusik.

Uczniowie czterech najlepszych szkół  otrzymali pamiątkowe koszulki z logo turnieju. Zespół Sportu i Rekreacji ufundował dla każdego uczestnika słodycze, a dla zwycięzców dyplomy, medale i nagrody rzeczowe. Oto najlepsze szkoły:

I miejsce SP nr 148

II miejsce SP nr 225