18.01.2019.
XVI Otwarty Turniej w Piłce Mini Siatkowej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola

W dniach 19, 20, 21 maja 2015 roku w Naszej Szkole odbył się XVI Otwarty Turniej w Piłkę Mini Siatkową o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola m. st. Warszawy. To już druga edycja nowej formuły turnieju, w której rozgrywki siatkarskie odbyły się w trzech poziomach wiekowych: klas czwartych, piątych i szóstych w kategorii dziewcząt i chłopców.

Fundatorem medali dla zwycięzców oraz dyplomów, słodyczy i napojów dla wszystkich uczestników był Zespół Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Wola. Nagrody wręczał Dyrektor Naszej Szkoły p. Paweł Prusik.

W majowym turnieju brało udział 160 młodych sportowców: 18 zespołów dziewczęcych i 23 zespoły chłopców z Woli, Białołęki i Bemowa. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku Turniej będzie cieszył się jeszcze większą popularnością.

Wśród dziewcząt najlepsze okazały się zawodniczki:

w kategorii klas 4 - SP nr 139

w kategorii klas 5 - SP nr 139

w kategorii klas 6 - SP nr 222

Wśród chłopców w kategoriach klas czwartych i piątych najlepsi byli zawodnicy z SP nr 26, a w kategorii klas szóstych zwyciężyli zawodnicy ze SP nr 301 z Bemowa.

Wszystkim zawodnikom i trenerom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów !!!