21.06.2018.
Dzień języków obcych klas 0-3

W środę 13 maja odbył się w klasach 0-3 dzień języków obcych.  Głównym założeniem tegorocznych  obchodów było zapoznanie uczniów z kulturą Wielkiej Brytanii oraz dostarczenie pozytywnych doświadczeń związanych z nauką języka angielskiego.

Dzieci z klas 0 i 1 przygotowały prace plastyczne o ulubionych postaciach z bajek anglojęzycznych, brały udział w degustacji róznych rodzajów herbat oraz obejrzały interaktywne przedstawienie teatralne „Jackie and the Giant” przygotowane przez The Bear Educational Theatre.

Uczniowie klas 2 i 3 wzięli udział w degustacji różnych rodzajów herbat, obejrzeli prezetację oraz film o Wielkiej Brytanii, a także obejrzeli interaktywne przedstawienie „Jackie and the Horrible Family” przygotowane przez The Bear Educational Theatre. Z dobrze poinformowanych źródeł w klasie 2b dowiedzieliśmy się, że „było to najlepsze przedstawienie w naszej szkole”.

Na obiad, specjalnie z tej okazji, w naszej szkolnej stołówce podano rybę z frytkami (czyli fish and chips).

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w przygotowaniach.