19.03.2019.
Tylko muzyka

2 VI 2015 odbył się koncert chóru szkolnego „Miedziane Nutki”  zatytułowany „Tylko muzyka”.

W koncercie uczestniczyli nie tylko uczniowie naszej szkoły, ale również zaproszeni goście: rodzice, dziadkowie, rodzeństwo uczniów oraz dzieci  czteroletnie  i pięcioletnie z   grup III, IV V z Przedszkola 289.

W repertuarze chóru znalazły się piosenki związane  z nadchodzącymi wakacjami współczesnych kompozytorów jak również te, które śpiewali rodzice, czy pokolenie babć i dziadków  naszych uczniów. Do takich należała  m.in.  piosenka „Ładne oczy masz”, przy której niektórzy słuchacze starszego pokolenia ocierali łezkę wspominając swoją młodość. Można śmiało powiedzieć, że koncert  połączył  trzy pokolenia słuchaczy.