18.01.2019.
Rozpoczęcie roku szkolnego 15/16
Wakacji nadszedł kres...pierwszy dzwonek, który wybrzmiał w murach naszej szkole oznajmił początek nowego roku szkolnego. Na uroczystej akademii w dniu 1 września udział wzięli:
p. Dyrektor Paweł Prusik
p. Kamil Giemza- radny dzielnicy Wola
ks. Robert Branicki- proboszcz parafii Św. Alojzego Orione
p. Jerzy Zakrzewski- przewodniczący zgrupowania AK "Chrobry II"
p. Beata Ciemięga- vice dyrektor szkoły
p. Jolanta Władzińska- kierownik świetlicy.

Hala sportowa naszej szkoły wypełniła się po brzegi. Na początku uroczystości do zgromadzonych uczniów swoje listy skierowali: p. Marek Michalak- rzecznik praw dziecka oraz p. Michał Szczerba- poseł na sejm RP, życząc wszystkim uczniom powodzenia w nowym roku szkolnym, a nauczycielom wytrwałości oraz sukcesów pedagogicznych.

W dalszej części uroczystości swoje słowo skierował do zebranych p. Paweł Prusik, który prosił uczniów aby nie przestawali marzyć, gdyż dzięki marzeniom osiąga się sukces.
Po części artystycznej przygotowanej przez p. Iwonę Chruściel oraz p. Małgorzatę Dębińską, p. Prusik przekazał pierwszakom wyprawki, które zostały ufundowane przez p. Krzysztofa Strzałkowskiego- burmistrza dzielnicy Wola.

Po zakończonej uroczystości uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami.