19.06.2018.
II edycja Warszawskiej Nagrody Wychowawczej imienia Janusza Korczaka

Nasza szkoła brała udział w II edycji konkursu o Warszawską Nagrodę Wychowawczą imienia Janusza Korczaka. Delegacja nauczycieli, uczniów i przedstawicieli Rady Rodziców została zaproszona na Galę wręczenia Wyróżnień, która odbyła się 8 października 2015 roku w Starej Prochowni Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej przy ul. Boleść 2.

W uroczystości udział wzięli: Joanna Kluzik – Rostkowska - Minister Edukacji Narodowej, Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy Włodzimierza Paszyński, Dorota Sokołowska - Mazowiecki Kurator Oświaty, Dorota Zawadzka -Społeczny Doradca Rzecznika Praw Dziecka i Małgorzata Żuber – Zielicz – Przewodnicząca Komisji Edukacji i Rodziny.

Debatę o wychowaniu, która towarzyszyła wręczeniu wyróżnień moderował pan Wojciech Lasota - Prezes Fundacji Korczakowskiej.

Laureatami II edycji Warszawskiej Nagrody Wychowawczej imienia Janusza Korczaka zostały następujące placówki:

• Przedszkole nr 155 „Roztańczona Kraina”,

• Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków,

• Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi „Przy Łazienkach Królewskich”.

Gratulujemy laureatom!