19.01.2019.
Próbna ewakuacja szkoły

24 października 2015 roku w naszej szkole odbyła się próbna ewakuacja.

Głównym celem przeprowadzonych ćwiczeń było zapoznanie uczniów i wszystkich pracowników szkoły z procedurami dotyczącymi zachowania się w sytuacji pożaru lub innego zagrożenia dla życia, zdrowia oraz praktyczne zastosowanie tych procedur.

O godz. 11.00 po usłyszeniu sygnału alarmowego uczniowie wraz z nauczycielami oraz pozostali pracownicy szkoły zgodnie ze wszystkimi procedurami udali się drogami ewakuacyjnymi na miejsce zbiórki przy budynku szkolnym. Ewakuacja zajęła nam 2 minuty 29 sekund. Obecny podczas ewakuacji policjant z Komendy Rejonowej Policji - Warszawa IV bardzo wysoko ocenił sprawność przebiegu ewakuacji.

Próbna ewakuacja została zgłoszona do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej oraz Komendy Rejonowej Policji.