21.10.2018.
Dzielnicowy Dzień Zdrowego Jedzenia
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Dzielnicowym Dniu Zdrowego Jedzenia pt. „MasterChef " dla uczniów klas IV –VI organizowanym przez SP nr 234 im. Juliana Tuwima.  Celem konkursu było integrowanie środowiska szkolnego na Woli, propagowanie wiedzy na temat zdrowego jedzenia, motywowanie uczniów do praktycznego zastosowania swojej wiedzy i umiejętności.

W tym roku zdanie konkursowe polegało na wykonaniu w określonym czasie dań ze wskazanych produktów. Uczniowie przygotowywali twarożek, kanapki i szaszłyki owocowe. Etap końcowy to zaprezentowanie   potraw przy odpowiednio zaaranżowanym stole.  Konkurs przebiegał w radosnej, miłej atmosferze.  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VI b: Jan Gościcki , Dominika Prusak, Ewelina Grzelak. Uczniowie dali popis profesjonalizmu, dobrej współpracy oraz wyczucia estetyki. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję konkursu.