23.10.2018.
Jasełka
Tradycyjnie już w okresie bożonarodzeniowym w naszej szkole odbyło się przedstawienie jasełkowe. Nie inaczej było tym razem. Wspólnie z anielskim chórem przenieśliśmy się 2000 lat wstecz, gdzie wraz z pasterzami i mędrcami ze wschodu przywitaliśmy nowo narodzonego Pana Jezusa.
Na ogromne brawa zasługują aktorzy, którzy doskonale wcielili się w swoje role. Brawa również dla chóru, który swoim śpiewem przybliżył nam świąteczną atmosferę.
Po przedstawieniu p. Dyrektor oraz proboszcz parafii św. Alojzego Orione ks. Jarosław Gralicki złożyli całej społeczności szkolnej życzenia z okazji Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. Ksiądz proboszcz zaprosił także aktorów wraz z nauczycielami do wystawienia sztuki w kościele parafialnym. Występ już 10 stycznia o godz. 11.30. Zapraszamy.
Serdeczne podziękowania kierujemy także do nauczycieli przygotowujących: p. Krystynie Matuszewskiej, p. Wioletcie Boroń, p. Małgorzacie Dębińskiej oraz p. Waldemarowi Oderowi