23.10.2018.
BEZPIECZNE FERIE 2016

29 stycznia 2016 roku odbyły się w naszej szkole spotkania dla klas 0-3 i 4-6, podczas których przypominano uczniom najważniejsze zasady bezpiecznego zachowania się w czasie ferii. Zwracano szczególną uwagę na kształtowanie poczucia odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo własne oraz innych.

Uczniowie uczestniczyli w KONKURSIE WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE, prowadzonym przez uczennice z klas 5a i 6a. Mogli wykazać się wiedzą m.in. ze znajomości przepisów drogowych i umiejętnościami radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymali nagrody – kamizelki odblaskowe. Prowadzące spotkania, p. pedagog i p. psycholog, podkreślały konieczność noszenia elementów odblaskowych w różnych sytuacjach drogowych, zwłaszcza zimą.

O oprawę muzyczną spotkań zadbała p. Justyna Uchrońska, a uczniom przypadły do gusty utwory wykonywane przez Weronikę z klasy 5a, Victora z klasy 6b i uczennice z klasy 4 b.

Życzymy wszystkim, aby zdrowo i bezpiecznie spędzili ferie zimowe.