18.01.2019.
Zima w mieście 2016
Może i na zewnątrz pogoda mało mroźna i śnieżna, ale za to w naszej szkole Zima w Mieście hulała na całego. Jak co roku w czasie ferii zimowych nasza szkoła była współorganizatorem akcji Zima w Mieście. Uczniowie warszawskich szkół zawitali w nasze progi, aby aktywnie spędzić czas wolny od zajęć szkolnych.
Uczestnicy nie mieli czasu na nudę. W czasie akcji braliśmy udział w zawodach sportowych, jeździliśmy na łyżwach, pływaliśmy na basenie, uczyliśmy się robić cukierki. Odwiedzaliśmy kina, teatry, domy kultury, muzea. Uczyliśmy się angielskiego, a także jak udzielać pierwszej pomocy.
Dzięki czujnej pracy wychowawców całe ferie minęły bezpiecznie, a dzięki wsparciu Urzędu Dzielnicy Wola nasi uczniowie mieli zapewnione rozrwyki.