18.01.2019.
Start po zdrowie- lekcje z dietetykiem
Dnia 01.03.2016 r. w naszej szkole odbyły się warsztaty w ramach programu: „ START PO ZDROWIE” organizowane przez firmę Adampol.

W tym semestrze z dietetykiem  p. Pauliną Irisik mogły spotkać się dzieci z klas pierwszych i trzecich. Podczas zajęć dzieci uczyły się składu piramidy żywienia. Dowiedziały się, które  grupy produktów są dla ich organizmów najzdrowsze i najbardziej potrzebne. Nie zapomniano też wspomnieć o ruchu i aktywnosci fizycznej, które znajdują się w  podstawie piramidy żywienia.Wspólnie  z panią dietetyk obliczyli ile cukru zawierają znane soki i ulubione produkty. Klasy trzecie pochwaliły się bogatym zasobem wiedzy z zakresu zdrowego odżywiania  ,zdobytym przez trzyletni udział w akcjach, propagujacych zdrowy tryb życia. Z niecierpliwością czekamy na następne warsztaty.