24.03.2019.
Spotkanie z Dyrekcją
Pierwsze motywatory w II semestrze rozdane :) Kolejny już raz w tym roku szkolnym nauczyciele wyłonili i nagrodzili uczniów z zajęć dydaktycznych oraz z zachowania motywatorami-dyplomami  za miesiące luty i marzec.

Na apelu pan dyrektor ponownie przypomniał zasady przyznawania motywatorów: to nagroda dla tych dzieci, które nie osiągają wysokich ocen, ale starają się i często  ciężko pracują na swoje małe sukcesy. Nauczyciele z naszej szkoły również doceniają taki trud, który nie zawsze przynosi wymierne efekty, ale liczy się chęć i zaangażowanie ucznia.

Pod koniec apelu pan dyrektor ponownie omówił z dziećmi z klas szóstych procedury organizacji sprawdzianu szóstoklasisty. Mimo że wychowawcy wcześniej podejmowali ten temat ze swoimi klasami, okazało się, że niektórzy jeszcze mają jakieś pytania. Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, pan dyrektor rozdał uczniom karty informacyjne dotyczące egzaminu.

Przypominamy kolejny raz: należy pisać czarnym długopisem lub piórem!!! Drodzy rodzice, zadbajcie żeby Wasze pociechy w dniu egzaminu koniecznie zjadły energetyczne, obfite śniadanie. Głęboki sen, optymizm i wiara w swoje możliwości to połowa sukcesu. Cała kadra pedagogiczna trzyma za szóstoklasistów kciuki!