18.08.2018.
Dzielnicowy Konkurs Interdyscyplinarny Węgierskie inspiracje

Nasza szkoła znowu najlepsza na Woli!

W dniu 18 marca 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 132 im. Sándora Petőfiego odbyła się uroczysta gala Dzielnicowego Konkursu Interdyscyplinarnego „Węgierskie Inspiracje”.

Tym razem tematem przewodnim była postać królowej Jadwigi Andegaweńskiej. Koordynatorem konkursu w naszej szkole jest rokrocznie p.Magdalena Przychodzeń. To dzięki jej ogromnemu zaangażowaniu i dużemu wkładowi pracy, obrazy wykonane przez uczniów klasy 3B były po raz kolejny najlepsze w całej dzielnicy. Jury konkursu było pod wrażeniem niezwykle wysokiego poziomu prac wykonanych przez naszych uczniów.

Pierwsze miejsce zajęła NINA SADURSKA z kl. 3B. Wyróżnione zostały również: AMELIA ADAMOWICZ z kl. 3B i ŁUCJA JURGIEWICZ z kl. 3B. Nagrodzone prace do obejrzenia w galerii.

Gratulujemy!